Zwinnie rozwiążemy

Najtrudniejsze zadania

NASI SPECJALIŚCI PODEJMĄ SIĘ NAJTRUDNIEJSZEGO INFORMATYCZNEGO ZADANIA. SŁUŻYMY POMOCĄ NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU I JESTEŚMY W PEŁNEJ DYSPOZYCJI, ABY ELASTYCZNIE REAGOWAĆ NA POJAWIAJĄCE SIĘ ZMIANY.

Nasi klienci.

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Dostarczamy skalowalne i wydajne systemy w technologii Java EE. Ensteam tworzy w porozumieniu ze swoimi klientami dostosowane do ich potrzeb i wymagań rozwiązania IT, wspierające biznes w skali mikro i makro. Poprzez zastosowanie metodyki AGILE/ SCRUM, szybkie efekty osiągają wysoką wartości rynkową, co podnosi atrakcyjność i konkurencyjność produktu w krótkim czasie.

Startupy

Wspieramy młode, rozwijające się biznesy za sprawą długoletniego doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych. Rozeznanie w możliwościach konkretnych modeli biznesowych pozwala nam doradzać partnerom i klientom w wyborze optymalnej ścieżki rozwoju i formy oferowanych usług. Nasze własne produkty odnoszą sukcesy na rynku aplikacji.

Instytucje państwowe

Zespół 12 doświadczonych programistów Ensteam wspiera klientów pragnących stworzyć oprogramowania usprawniające wykonywanie konkretnych prac, raportowanie wyników czy weryfikację rozproszonych procedur. Pomagamy instytucjom państwowym w optymalizowaniu kosztów stałych oraz lepszym dostosowywaniu do walki z konkurencją podmiotów prywatnych.

Programujemy zwinnie.

System klasy enterprise

Wyspecjalizowane systemy biznesowe, charakteryzujące się wysoką złożonością i niezawodnością, to także temat dla nas. Łączymy projektowanie architektury aplikacji enterprise z najnowszymi podejściami środowisk programistycznych w zakresie komunikacji z klientem na każdym etapie budowy kolejnych warstw systemu. Rozwiązujemy konkretne problemy biznesowe wydajnie i skutecznie.

FRONTEND

Rozwiązania internetowe zmieniły świat - są dziś najważniejszym i najpopularniejszym rodzajem systemów informatycznych. O ich dominacji decyduje kilka czynników – powszechny dostęp do przeglądarek internetowych, wygoda korzystania i możliwość ich utrzymywania bez dystrybucji i instalacji oprogramowania na potencjalnie tysiącach komputerów. Jeśli dołożymy to tego eksplozję platform społecznościowych skupiających miliony użytkowników na całym świecie.

Open Source

Koncepcja wolnej wymiany wiedzy, myśli i rozwiązań istniała na długo przed pojawieniem się komputerów. Swobodny dostęp do technologii, otwarte standardy i transparentność stanowią wartość nie tylko dla twórców oprogramowania – wywierając pozytywny wpływ na rozwój technologii i ekonomię nie tylko przedsiębiorstw, ale i całych państw. Idea swobodnego dzielenia się jest podstawą wszelkiej innowacji i rozwoju. Sprwadź nasze aplikacje open source

Start me up

Pomagamy tworzyć startupy

Wspomagamy młodych przedsiębiorców w rozpoznaniu potencjału, jaki dostrzegamy w proponowanych przez nich produktach technologicznych. Zrealizowane do tej pory pomysły pozwalają przełożyć długoletnie doświadczenie w rozwoju systemów informatycznych na pożądany przez konkretną niszę zestaw cech lub narzędzi, zdolny do osiągnięcia sukcesu finansowego. Nawiązujemy i utrzymujemy dobre relacje z wieloma partnerami biznesowymi, którzy stanowią potencjalną bazę kontaktów dla firm wchodzących dopiero na rynek. Dzielimy się najlepszymi praktykami z zakresu wdrażania oraz sprzedaży aplikacji mobilnych, proponując zawsze rozwiązania najlepsze z punktu widzenia naszego klienta.

Krótko o nas

Ensteam to firma programistyczna, wkładająca serca i pasje w tworzone aplikacje, systemy i produkty. Budujemy przewagi konkurencyjne dla firm, usprawniamy instytucje państwowe i rozwijamy startupy. Fascynują nas możliwości JAVY i nowoczesne praktyki zarządzania projektami. Stwórz z nami zespół.

Dane kontaktowe

Ensteam sp. z o.o. Limanowskiego 36,
30-226 Kraków

steamdriven@ensteam.com
+48 12 311 00 87

Zobacz nas w mediach

Zobacz co u nas słychać

LinkedIn
Twitter
Behance
Kontakt

Copyright © 2015 Ensteam.