ARTYŚCI PROGRAMOWANIA

Tworzący z pasją

ENSTEAM TO ZESPÓŁ INFORMATYCZNYCH PASJONATÓW, KTÓRZY CODZIENNIE ROZWIJAJĄ BRANŻĘ NOWYCH TECHNOLOGII I PRZENOSZĄ DOŚWIADCZENIA ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW NA AKTUALNE POTRZEBY I CELE KLIENTÓW.

O Firmie.

Ensteam jest firmą dostarczającą zaawansowane usługi IT (aplikacje webowe, platformy mobilne, integracje, startupy), wyspecjalizowaną w tworzeniu i wdrażaniu systemów zarządzających drukiem. Siłą napędową jest zespół kilkunastu doświadczonych programistów, znających najnowsze technologie tworzenia systemów informatycznych w wielu językach programowania.

Wartości

Firma Ensteam to również wyznawane wartości przez osoby, które ją tworzą. Kształtują one pozytywne relacje wewnątrz zespołu, pozwalając tym samym nawiązać przyjazne porozumienie z klientem. Etos i atmosfera między nami zasadzają się na fundamentach zaufania, życzliwości, pomocy, zaangażowania, odpowiedzialności oraz rzetelnej pracy na rzecz dobra wspólnego, jakim jest możliwe największy sukces rozwijanej usługi lub produktu.

Zaufanie, Ciągłe zdobywanie wiedzy, Pasja i zaangażowanie, Odwaga i odpowiedzialność, Samodzielność

Chcesz z nami pracować ?

Poszukujemy specjalistów IT o zróżnicowanym poziomie doświadczenia zawodowego. Stawiamy na ludzi ambitnych, otwartych, z poczuciem humoru, odnajdujących siebie w codziennym tworzeniu wielkich możliwości dla branży nowych technologii.

Krótko o nas

Ensteam to firma programistyczna, wkładająca serca i pasje w tworzone aplikacje, systemy i produkty. Budujemy przewagi konkurencyjne dla firm, usprawniamy instytucje państwowe i rozwijamy startupy. Fascynują nas możliwości JAVY i nowoczesne praktyki zarządzania projektami. Stwórz z nami zespół.

Dane kontaktowe

Ensteam sp. z o.o. Limanowskiego 36,
30-226 Kraków

steamdriven@ensteam.com
+48 12 311 00 87

Zobacz nas w mediach

Zobacz co u nas słychać

LinkedIn
Twitter
Behance
Kontakt

Copyright © 2015 Ensteam.